Pralnia

Pranie dywanów metodą na wskroś

dywan

Pranie dywanów metodą na wskroś jest nieporównywalnie lepsza od czyszczenia dywanu odkurzaczem piorącym, który czyści tylko niewielką górną część dywanu. Jest to metoda bezpieczna dla dywanu i co najważniejsze – gwarantuje zachowanie czystości na długi czas. Poniżej przedstawiamy Państwu etapy danej usługi: – Odbiór dywanu od klienta – Mierzenie dywanu, – mechaniczne trzepanie dywanu, – …

Zakres cenowy: Od 6 do 12 zł za usługę/m²

Pranie tapicerki meblowej

Pranie-tapicerki

Oferujemy profesjonalne, efektywne pranie / czyszczenie / konserwacje tapicerek meblowych, tekstylnych i skórzanych. Czyścimy m.in: fotele, krzesła, pufy, sofy, kanapy, wersalki, narożniki, poduszki meblowe, materace, schody, taborety. Usługa jest wykonywana u klienta w domu więc od razu po wyschnięciu meble są gotowe do ponownego użytkowania! Poniżej przedstawiamy Państwu etapy prania: – odkurzenie powierzchni, która będzie …

Zakres cenowy: Od 4 do 300 zł za usługę/m²

Pranie tapicerki samochodowej

tapicerka-samochodowa-1300x430

Oferujemy bezpieczne oraz skuteczne, ekologiczne pranie tapicerki samochodowej wszelkiego rodzaju – tapicerka jest sucha i czysta zaraz po czyszczeniu. Chwile po wykonanej usłudze, kierowca może śmiało ruszać w drogę! Pierzemy tapicerki tekstylne, czyścimy i konserwujemy tapicerki skórzane.    

Zakres cenowy: Od od 100 zł do do 350zł zł za usługę/m²

Pranie wykładzin dywanowych

pranie-dywanow-i-wikladzin

Pranie wykładzin dywanowych wykonujemy u klienta. Poniżej przedstawiamy etapy prania wykładzin:  Na samym początku wykładzina jest odkurzana oraz pryskana odpowiednim detergentem.  Następnie wykładzina jest szorowana mechanicznie.  W kolejnym cyklu następuje płukanie wodą z jednoczesnym odsysaniem wody z włókien.  W ostatniej fazie  dochodzi do impregnacji włókien, w celu ich wzmocnienia oraz zmniejszenia zabrudzenia podczas późniejszego użytkowania.

Zakres cenowy: Od Wycena do indywidualna zł za usługę/m²

© Wszelkie prawa zastrzeżone - Ecorak 2018 | 37-500 Jarosław, ul. Blichowa 12, tel. +48 667 237 889

Twoja przeglądarka mocno wyszła z obiegu.

Zainstaluj nowoczesną przeglądarkę, aby w pełni cieszyć się tą witryną i resztą współczesnego internetu. Zaktualizuj przegldarkę teraz.

×